Klasyfikacje statystyczne – przeszkoliłam się

by Ola Żuławińska on Październik 30, 2008
in Narzędzia

Jak niedawno obiecałam, przedstawiam Ci krótką recenzję ze szkolenia “Klasyfikacje Statystyczne“. Informacja zasadnicza: szkolenie w większym stopniu dotyczy programu “Klasyfikacje statystyczne” niż klasyfikacji jako takich.

Program jest sprytny  – bo właściwie jest to dość rozbudowana wyszukiwarka, pozwalająca na “okiełznanie” klasyfikacji i myślę, że w działach księgowości większych firm może to być całkiem przydatne narzędzie. Kosztuje 200 zł netto, skłądając zamówienie w ciągu godziny od zakończenia szkolenia można otrzymać 10 % rabatu.

A samo szkolenie, hmmmm… tak na 3+. Zapisać się było trudno, bo szkolenie prowadzone jest przez komunikator – więc ograniczona była ilość miejsc. Nie zdecydowałam się na zakup programu i… jakoś nikt nie próbował mi go sprzedać, przekonać. Może skuteczniejsze byłoby szkolenie w postaci pliku do pobrania + kurs mailowy na temat “jak korzystać z “Klasyfikacji statystycznych”. Ale marketing szkolenia to już nie moja działka.

Share Your Thoughts