Mały „myk” który może zwiększyć twoje zarobki w Recyclix


Niecały rok temu – na początku czerwca 2015 odezwała się do mnie Aleksandra Niedzielska. Pamiętam to dobrze, bo akurat siedziałam przez tydzień koło Bukowiny i to, że jakimś cudem telefon złapał zasięg był równie dziwny jak jej propozycja. Otóż Ola kupiła 100 kg śmieci za 20 EUR i namawiała mnie, żebym zrobiła to samo.

Po kilku dniach wróciłam do cywilizacji, odzyskałam dostęp do Internetu i też kupiłam 100 kilo. Zwłaszcza, że 20 EUR nie było moje – program Recyclix daje każdemu nowemu uczestnikowi dwie dychy na zakup plastików. Można więc kupić pierwszą partię nie ryzykując własnymi pieniędzmi.

Śmieci, plastiki… czy ty oszalałaś?

Już spieszę z wyjaśnieniem. Recyclix to nietypowy program typu revenua share. Firma jest realnym „naziemnym” przedsiębiorstwem –  zajmuje się przetwarzaniem odpadów plastikowych. Można zainwestować w śmieci i otrzymywać udział w zyskach z produkcj plastikowego granulatu.

Branża jak branża, skoro można w niej zarobić to nie ma co się obrażać o branżę. Ostatecznie lepiej, żeby plastiki były prztworzone na granulat i użyte ponownie, niż żeby „ozdabiały” las, brzeg jeziora czy „mieliły się” w morzu.

W recyklingowane plastiki można zainwestować nie tylko ofiarowane przez firmę 20EUR, można oczywiście zasilić konto środkami własnymi  z karty lub przelewem, a także wpłacić bitcoiny.

Recyclix na autopilocie

Do niedawna żyłam przekonaniem, że co jakiś czas muszę zalogować się do swojego konta w recyclix, bo kiedy proces przetwarzania dochodził do etapu, gdzie można było sprzedać śmieci – trzeba go było reaktywować. To powodowało, że od czasu do czasu śmieci leżały zmielone, ale ponieważ nie było złożonej dyspozycji co z tymi śmieciami zrobić – pieniądze nie pracowały. Co zdecydowanie mijało się z ideą zarabiania w programach typu revshare.

Ale znalazłam „magiczny kwadracik” który pozwala przełączyć się na autopilota. Mianowicie:

 1. Trzeba wejść do edycji profilu

Zarabiaj w Recyclix |wpis na blogu OlaZulawinska.pl

2.  I teraz trzeba zaznaczyć, żeby program nie czekał, tylko sam reinwestował pieniądze po zakończeniu cyklu produkcyjnego. Wtedy każde 0,20 EUR (1 kg śmieci) pracuje od razu.

Zarabiaj w Recyclix |wpis na blogu OlaZulawinska.pl

 

W sumie sprawa bardzo prosta i szkoda, że nie odkryłam jej wcześniej. Jeśli chcesz zarabiać w programie Recyclix  mozesz kliknąć w poniższy baner i zarejestrować się do programu. A jeśli potrzebujesz pomocy technicznej – odezwij się do mnie.

 

Ważne:  Inwestując w programy typu Revenue Share musisz mieć świadomość, że są to programy zwiększonego ryzyka – możesz nie tylko nie zarobić, ale również stracić wszystko, co zainwestowałeś. Nigdy nie inwestuj pieniedzy, które są ci niezbędne do przeżycia.

Jeśli podoba Ci się ten wpis - skomentuj, kliknij "Lubię to" lub podziel się ze swoimi znajomymi w mediach społecznościowych. To dla mnie znak, żeby tworzyć więcej takich artykułów.

3 thoughts on “Mały „myk” który może zwiększyć twoje zarobki w Recyclix

 • 1 maja 2016 at 19:17
  Permalink

  No właśnie sama już od dłuższego czasu przymierzałam się do wykorzystania tego przycisku, ale choć na pewno usprawnia działanie w programie i przyspiesza zarabianie to wciąż… nie mogę się przemóc:) Wiesz dlaczego? Bo lubię sobie psychopatycznie wejść na stronę i sama kliknąć „dawaj dalej”;)

  Z biznesowego punktu widzenia moja metoda jest w tym momencie gorsza – przyznaję:)
  Aleksandra Niedzielska ostatnio opublikował…Tak sobie siedzę wieczorową porą…My Profile

  Reply
  • 4 maja 2016 at 10:03
   Permalink

   W sumie – zaspokojenie potrzeb psychopatycznych jest niemniej ważne, nawet jeśli kosztuje te kilka centów ;D

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge