Programy, współpraca

Od dłuższego czasu zarabiam w Internecie – w programach partnerskich i revshare. Jestem w wielu – w niektóre angażuję się więcej, w inne mniej. Tu pokazuję takie, w których zarabiam.

Programy typu revshare

BeerBiz.pro Beerbiz.pro – BeerBiz.Pro to nowy projekt liderów programu MX.World, łączący świat revshare z tradycyjnym biznesem. Możliwość udziału w zyskach bawarskiego browaru i zarabiania na… piciu piwa. Aktualnie program znajduje się w fazie prelaunchu.

Dla moich partenerów darmowe materiały promocyjne – np. strony do promowania i bannery

 

 Future Ad Pro  Future Ad Pro – program revshare powiązany z portalem społecznościowym Futurenet.club

  • adpacki 50$ naliczają 1% dziennie , do 120%
  • adpacki 10$ naliczają 0,8% dziennie do 120%
  • firma z siedzibą w Polsce,
  • 5 poziomów prowizji
  • matryca w futurenet.club

Inne programy

 EXP Asset – platforma szkoleniowa, która pozwala swoim uczestnikom zarabiać. Firma inwestuje m. in. na rynkach kapitałowych, giełdach kryptowalut oraz w startupy z branży IT. Rejestracja na platformę jest darmowa i niezobowiązuje do niczego, pozwala obejrzeć jak wygląda platforma od środka. Płatny dostęp (min 100 €) pozwala korzystać z edukacyjnych projektów firmy oraz ze zmiennych naliczeń 0,5 – 1,5% (które zależą od zysków generowanych przez przedsięwzięcia firmy). W ramach planu marketingowego można  zarabiać w programie partnerskim, w tzw. binarce oraz dodatkowa premia od osób zarobków bezpośrednio zaproszonych partnerów.
Kryptowaluta GCC Coin | Blog OlaZulawinska.pl  GCC Coin – nowa kryptowaluta, którą właśnie rozpracowuję.

Ekologia, nowe technologie, druk 3D, społeczność.

Matryce MX   Programy matrycowe Jamesa Lee Valentine. Uczestnicy otrzymują dostęp do materiałów motywacyjnych Jamesa. Nie podaję tu swojego linka – moja grupa podpisuje nowych poleconych, żeby stopniowo wypełniać matryce naszym poleconych. Jeśli interesuje Cię ten program – odezwij się ode mnie.

Współpracuję również przy tworzeniu blogów i stron internetowych, oraz materiałów graficznych na strony internetowe, do użytku w mediach społecznościowych i reklamie.

Jeśli chcesz współpracować ze mną, lub jesteś zainteresowany udziałem w którymś z programów – skontaktuj się ze mną.