Programy, współpraca

Od dłuższego czasu zarabiam w Internecie – w programach partnerskich i revshare. Jestem w wielu – w niektóre angażuję się więcej, w inne mniej. Tu pokazuję takie, w których zarabiam.

Programy typu revshare

BeerBiz.pro Beerbiz.pro – BeerBiz.Pro to nowy projekt liderów programu MX.World, łączący świat revshare z tradycyjnym biznesem. Możliwość udziału w zyskach bawarskiego browaru i zarabiania na… piciu piwa.

 

Dla moich partenerów darmowe materiały promocyjne – np. strony do promowania i bannery

Rejestracja w BeerBiz.Pro jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje – możesz obejrzeć jak wszystko wygląda od środka i zdecydować, czy chcesz działać w programie.

 Future Ad Pro  Future Ad Pro – program revshare powiązany z portalem społecznościowym Futurenet.club

 Dopisek regulaminowy: Nie reprezentuję firmy Futurenet, zgodnie z jej regulaminem jestem jedynie tzw. Niezależnym Partnerem FutureNet.

Rejestracja w Futurenet/FutureAdPro jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje – możesz obejrzeć jak wszystko wygląda od środka i zdecydować, czy chcesz działać w programie.

Inne programy

 EXP Asset – platforma szkoleniowa, która pozwala swoim uczestnikom zarabiać. Firma inwestuje m. in. na rynkach kapitałowych, giełdach kryptowalut oraz w startupy z branży IT. Rejestracja na platformę jest darmowa i niezobowiązuje do niczego, pozwala obejrzeć jak wygląda platforma od środka. Płatny dostęp (min 100 €) pozwala korzystać z edukacyjnych projektów firmy oraz ze zmiennych naliczeń 0,5 – 1,5% (które zależą od zysków generowanych przez przedsięwzięcia firmy). W ramach planu marketingowego można  zarabiać w programie partnerskim, w tzw. binarce oraz dodatkowa premia od osób zarobków bezpośrednio zaproszonych partnerów.

Rejestracja w EXP ASSET jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje – możesz obejrzeć jak wszystko wygląda od środka i zdecydować, czy chcesz działać w programie.

Kryptowaluta GCC Coin | Blog OlaZulawinska.pl  GCC Coin – nowa kryptowaluta, którą właśnie rozpracowuję.

Ekologia, nowe technologie, druk 3D, społeczność.

Rejestracja w GCC jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje – możesz obejrzeć jak wszystko wygląda od środka i zdecydować, czy chcesz działać w programie.

Rockwall.Investments banner  Rockwall – program polskich właścicieli, oferujący różnorodne możliwości zarabiania: 1. program z naliczeniami do 1,5% dziennie (naliczenia zależą od wyników z tradingu), 2. pule mininigowe do kopania:  ETC, ETH, ZCash, Dash, Ubiq, BTC, 3. Matryce. Można też zarabiać na marketingu (zaczynając 5% z pierwszego poziomu).

Rejestracja w Rockwall jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje – możesz obejrzeć jak wszystko wygląda od środka i zdecydować, czy chcesz działać w programie.

Współpracuję również przy tworzeniu blogów i stron internetowych, oraz materiałów graficznych na strony internetowe, do użytku w mediach społecznościowych i reklamie.

Jeśli chcesz współpracować ze mną, lub jesteś zainteresowany udziałem w którymś z programów – skontaktuj się ze mną.