All in One Profits – czy wielokrotny autoresponder może być darmowy?

Każdy e-marketer potrzebuje narzędzi, które ułatwią mu działania w Internecie. Jednym z takich narzędzi jest wielokrotny autoresponder – program, który pozwala wysyłać e-maile do listy adresowej. Program ten działa “na autopilocie” – programujesz sobie kolejkę e-maili i każdej osobie, która zapisze się na twoją listę adresową wysyłane są odpowiednie e-maile.

Autoresponderów na rynku jest sporo. Cały problem polega na tym, że na ogół sporo kosztują i mają ograniczenia – albo ograniczoną ilość list w ramach jednego konta, albo ograniczoną liczbę subskrybentów twoich list, powyżej której cena za korzystanie z autorespondera przestaje być przyzwoita.

Od pewnego czasu korzystam z autorespondera, który wchodzi w skład pakietu All in One Profits. Pakiet kosztuje 11,50 USD na miesiąc. W pakiecie znajduje się wielokrotny autoresponder bez limitów – można zakładać dowolną ilość list i mieć nieograniczoną liczbę subskrybentów. Oprócz tego mamy kilka miłych dodatków: konto hostingowe, ciekawa biblioteka, kilka infoproduktów z licencją resellerską i drobne, acz użyteczne narzędzia, o których mówię w filmie. I to by właściwie wystarczyło – pakiet jest wart swojej ceny.

No dobra, pozostaje jednak pytanie postawione w tytule wpisu:

czy wielokrotny autoresponder może być darmowy?

Przecież napisałam, że pakiet kosztuje 11, 50 USD.

Z pomocą przychodzi nam tutaj program partnerski AIOP. Już jedna osoba, której polecimy pakiet narzędzi, to zarobek 10 USD – czyli redukujemy miesięczny koszt używania autorespondera wraz z pakietem narzędzi do 1, 50 USD miesięcznie. Poniżej pięciu złotych – to już całkiem dobra cena (jeśli chcesz korzystać z autorespondera bez limitu|).

Ale przecież kto powiedział, że masz się ograniczać do jednego poleconego. Możesz przecież wyjść na lekki plus lub… zbudować sobie całkiem przyzwoite źródło dochodów. Działanie programu partnerskiego All in One Profits wyjaśniam w filmie powyżej.

Osobom, które rejestrują się do mojej struktury pomagam zarówno w sprawach technicznych, jak i w budowaniu ich struktury.

To jest mój link partnerski: http://www.allinoneprofits.com/?id=olaz , jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat AIOP, pomocy technicznej lub chcesz dołączyć do mojego teamu i korzystać z synergii pracy w grupie – skontaktuj się ze mną.

Jeśli podoba Ci się ten wpis - skomentuj, kliknij "Lubię to" lub podziel się ze swoimi znajomymi w mediach społecznościowych. To dla mnie znak, żeby tworzyć więcej takich artykułów.

2 thoughts on “All in One Profits – czy wielokrotny autoresponder może być darmowy?

 • 6 stycznia 2015 at 12:05
  Permalink

  Możliwości to narzędzie ma fajne. Jedynym wyzwaniem dla mnie jest interfejs – strasznie toporny, jakby stworzony w ubiegłej dekadzie. To zniechęca mnie do używania tego narzędzia. Oczywiście można się przyzwyczaić, jednak poprawa wyglądu będzie przeze mnie mile widziana 😉
  Libetias ostatnio opublikował…Pokonaj strach przed założeniem, pisaniem i promowaniem blogaMy Profile

  Reply
 • 6 stycznia 2015 at 21:53
  Permalink

  Mnie toporność interfejsu nie przeszkadza. Pracowałeś kiedyś na FUMPie? 😀 W porównaniu z nim nawet AIOP jest gładki i całkiem ładny.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge