Historia pewnego prezentu – mój link przez tydzień na blogu Aleksandry Niedzielskiej

Historia pewnego prezentu | Blog Oli Żuławińskiej

Osoby działające w revshare lubią pokazywać się jako osoby skuteczne i dobrze zorganizowane. Uhum, ja też lubię. Co nie zmienia faktu, że bardzo chętnie pracuję długo w nocy. Jeśli mam możliwość- lubię w nocy pisać, czytać albo zajmować się “zajęciami bezmyślnymi”, takimi jak prasowanie albo gotowanie (wtedy przychodzą mi do głowy najlepsze pomysły).  A jeśli długo posiedzę, to rano też zdarza mi się długo spać.

Oczywiście jest to możliwe w takie dni, gdy nie idę do pracy, ani gdy mój synek nie idzie do szkoły. Na przykład w okolicach Świąt.

I właśnie tak było w ubiegły piątek – czyli dzień przed Wigilią. Wstałam, zrobiłam sobie kawę i zajęłam się porannym przeglądem programów. To znaczy miałam zamiar zająć się programami, bo tablet zaczął gwizdać i wyświetlać powiadomienia, że zostałam oznaczona w poście i że ludzie ten post komentują.

Post prowadził do wpisu na blogu Aleksandry Niedzielskiej , w którym Ola informuje, że postanowiła pomóc budować strukturę w The Ads Team swoim poleconym i że jej link partnerski znika. Zamiast tego będą, co tydzień, pojawiać się linki jej bezpośrednich poleconych, którzy mają przynajmniej jedną paczkę i jednego własnego poleconego.

I pierwszą osobą, która przez tydzień miała swój link na blogu Oli – byłam ja! 🙂

Efekty bezpośrednie: mam 8 nowych poleconych, z czego 3 kupiło już paczki. I 18,80$ prowizji z ich zakupów.

Dużo? Nie dużo?

Trudno oceniać po tygodniu. Na pewno rozwojowo. Osoby, które już kupiły paczki reklamowe z pewnością będą działać dalej. Niektóre osoby zaczynaja działać po jakimś czasie, więc jest szansa, że aktywują się kolejni zapisani.

Ale najważniejsze są

wnioski

bo każde doświadczenie nas czegoś powinno nauczyć.

 1. Jeśli działasz w revach warto obserwować i modelować Aleksandrę Niedzielską – jej efekty pokazują, że metody które stosuje są skuteczne.
 2. Blog – idąc za trendami, uwierzyłam, że czas blogów już minął i że maja małe zastosowanie jako “tuba marketingowa” – a tu proszę – jeden program, jeden tydzień i 8 poleconych. A więc w regularnie prowadzonym blogu jest duży potencjał. W związku z tym w 2017 będę tu bywać częściej.
 3. Regularność, systematyczność, sumienność – trzeba się w tym ćwiczyć.

 

Jeśli podoba Ci się ten wpis - skomentuj, kliknij "Lubię to" lub podziel się ze swoimi znajomymi w mediach społecznościowych. To dla mnie znak, żeby tworzyć więcej takich artykułów.

4 thoughts on “Historia pewnego prezentu – mój link przez tydzień na blogu Aleksandry Niedzielskiej

 • 30 grudnia 2016 at 15:43
  Permalink

  Świetny prezent od Oli !! Gdyby ten tydzień nie wypadł w okresie świątecznym to pewnie wpadłoby jeszcze więcej poleconych..Tak czy inaczej gratuluje..Pisz więcej – czytelnicy czekają 🙂

  Reply
  • 2 stycznia 2017 at 20:39
   Permalink

   Nie spodziewałam się takiego wyniku. Kolejni będą z mojej promocji. 🙂

   Reply
 • 2 stycznia 2017 at 18:38
  Permalink

  To tym bardziej się cieszę, że udało mi się zmotywować Cię do pisania, ha! 🙂
  I trzymam kciuki.

  P.S Jak zaczynałam pisać, to też wydawało mi się, że wszyscy już o tych biznesach piszą, więc po co komu kolejny blog z tymi samymi rzeczami? A tu niespodzianka:) I życzę Ci właśnie tej samej niespodzianki w 2017.

  Reply
  • 2 stycznia 2017 at 20:37
   Permalink

   Myślę, że kluczem tu jest Twoja regularność – dajesz mnóstwo wartościowych materiałów, więc trudno się dziwić, że masz wielu czytelników

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge