Moje plany na wrzesień

Blog do odświeżenia

Sierpień powoli zbliża się do końca. Jeśli chodzi o zarabianie w Internecie był on średnio efektywny. Do wyfakturowania będę miała ok. 600-700 zł. Ile dokładnie okaże się wieczorem w niedzielę.

Rozejrzałam się dokładnie w moich „internetowych nieruchomościach” i wybrałam sobie sprawy, którymi zajmę się w najbliższym miesiącu. (Jak leżało odłogiem przez kilka lat, to w miesiąc wszystkiego nie zaorzę 😉 )

Projekt 1

Zdecydowałam się, że najpierw zajmę się stroną, która najlepiej rokuje w kontekście zarabiania. To jest jeden z moich blogów. Ostatni raz aktualizowałam go w styczniu 2013. Ma 26 wpisów i PR3. I zarabia.

Generalnie ten blog i jego satelity generują większość moich zarobków z programów partnerskich. I zupełnie nie wiem dlaczego…

Że co…?

Od jakiegoś czasu nie działają na nich żadne statystyki, ani nawet narzędzia dla webmasterów od Wujka G. .

Ale lama z tej damy…

Ale przynajmniej wordpress na nim aktualizowany jest na bieżąco.

Jest to żywy dowód na to, że niszowa strona www, lekko podlinkowana może zarabiać praktycznie zupełnie pasywnie. Co prawda jest to przykład gospodarki ekstensywnej. Z odrobiną nawozu i wkładu pracy możemy na grządce wyhodować znacznie więcej kapusty. 😉

Pierwszą rzeczą jaką chcę zrobić to porządek – podpięcie statystyk i narzędzi.

Zacznę też znów na nim pisać i uzupełnię go o stronę o komplementarnej zawartości.

Jak będę wiedzieć jaki jest ruch na stronie będę planować jak go zwiększać i w jaki sposób zwiększać dochody.

Cel: Zarobki z tego bloga do końca grudnia 2014 osiągną poziom 1000 zł /miesięcznie, do końca marca 2015: 1500 zł miesięcznie. 

Dla ułatwienia: to kwoty brutto, więc część trzeba będzie oddać do US.

Projekt 2

Mój projekt MLM – w sierpniu nie zarobiłam (najprawdopodobniej) nic. We wrześniu chcę zarobić ok. 600 zł.

 Watch movie online The Transporter Refueled (2015)

Roboty będzie huk. Będę się tu dzielić z tobą informacje o tym co robię i jak to robię. Mam nadzieję, że będziesz kibicować moim celom.

 Watch movie online The Transporter Refueled (2015)

Jeśli podoba Ci się ten wpis – skomentuj, kliknij “Lubię to” lub podziel się ze swoimi znajomymi w mediach społecznościowych. To dla mnie znak, żeby tworzyć więcej takich artykułów.

Jeśli podoba Ci się ten wpis - skomentuj, kliknij "Lubię to" lub podziel się ze swoimi znajomymi w mediach społecznościowych. To dla mnie znak, żeby tworzyć więcej takich artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge