Przepis na sukces wg Briana Tracy – mój nowy projekt

Przepis na sukces wg Briana Tracy – mój nowy projekt

Wpis bardzo archiwalny

Brian Tracy to jeden z moich ulubionych autorów książek. Lubię też oglądać filmy i słuchać audio z jego wystąpieniami. Czytam, oglądam, słucham – staram się wprowadzać w życie. Ale też robię notatki. Nic też dziwnego, że jakiś czas temu na mojej liście tematów projektów do zrobienia pojawił się temat “Brian Tracy”.

Temat leżał, dojrzewał i wreszcie dojrzał… i chcę się pochwalić projektem, ale brakuje mi odpowiedniego słowa. A jak brakuje słowa, to najlepiej opowiedzieć na około. Więc – po kolei.

Notatek z nauk Briana Tracy, jako się rzekło mam dużo. Pomysł był – ale czekał na odpowiednią formę. Nie chciałam tworzyć kolejnego bytu blogowego, zwłąszcza, że na te, które mam często brakuje mi czasu.

Leżał sobie temat i czekał.

Kilka miesiecy temu przyłączyłam się do projektu Druga Wypłata . Od Asi Sitarz, jednej z liderek projektu, dostałam darmowy e-book Briana Tracy “Psychologia Osiagnięć” (zresztą kilka innych osób też go rozdaje). Skorzystałam nawet z szablonu strony przechwytujacej od Asi, żeby tego e-booka rozdawać dalej. Postawiłam squeeze page, kilka osób nawet się zapisało… ale dalej nie miałam pomysłu jak to poskładać razem.

Temat dalej musiał czekać.

Przeczytałam niedawno o formach blogowania, które łączą blog z newsletterem i kursem, czyli o blogach dostępnych na maila. Pomyślałam, ze to całkiem dobra koncepcja.

Musiało jednak minąć jeszcze sporo czasu i wiele długich rozmów o marketingu, blogowaniu i tematach pokrewnych – zanim zabrałąm się do roboty. W sumie tak wiele jej nie było, notatki były, autoresponder był ustawiony, strona z zapisem zrobiona… trzeba był napisac tylko wpisy. Na dzień dzisiejszy jest ich 14 i będę je skukcesywnie wrzucać na listę. Te artykuły nie są niegdzie indziej publikowane i póki co, nie planuję ich gdzie indziej publikować.  Jest też dość spora kolekcja multimediów z wypowiedziami Briana – powszechnie dostępna w mediach społecznościowych, ale ja mam zebraną całą kolekcję, więc nie musisz szukać. No i “Psychologię Osiągnięć” dostajesz gratis.

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Zapisana na listę i właśnie odebrałam ebooka:)
    Również bardzo cenię Briana Tracy – obserwuję na youtubie, zachwycam się cytatami i w ogóle podejściem do życia, sprzedaży, biznesu. To jest to z kolei, co we mnie “dojrzewa” i powoli bo powoli ale idzie do przodu.
    Dzięki Olu:)

  2. Libetias

    Podziwiam Briana Tracy, przekazuje świetną wiedzę 😉 Jednak jeżeli chodzi o jego książki,to zetknąłem się z nim kilka lat temu i jego styl nie przekonał mnie. Od tamtego czasu nie zbliżam się do jego publikacji (chociaż czasem mam ochotę). Widziałem kilka jego filmów na youtubie i z pewnością są bardzo dobre i warte uwagi 😉
    Libetias ostatnio opublikował…Moje życie to sukces – co zrobić, żebyś zaczął tak mówić?My Profile

Dodaj komentarz

CommentLuv badge